درپاسخ به یک نظر

این مطلب موقتی است .

جناب آقا یا سرکارخانم ....... همشهری عزیزکه ساکن کاشمرید ازلطف شما سپاسگزارم این حقیربه هیچ عنوان شایسته تعاریف حضرتعالی نبوده و نیستم .اصلا عددی نیستم ولی به هر حال خوشحال میشم در زمینه های طراحی هنری اگر کمکی چیزی خواستین درخدمتتون باشم . بازهم مشتاقانه منتظرحضور گرم و نظرات سازنده تون خواهم بود .

/ 2 نظر / 11 بازدید
نخعی

سلام و عصر بخیر جناب آقای قنبری من زیاد از کمی و کاستی های شهرآباد مطلع نیستم ولی میتونم پیشنهاداتم و در جهت آباد سازی و پیشرفت در زمینه های علمی ، فرهنگی وهنری شهرآباد براتون بفرستم . همچنین در زمینه ی کمک به افراد نیازمند شهرآباد که باید یه فکر اساسی در موردش بشه تحقیق میکنم و نظراتمو براتون میفرستم. من به طور میانگین روزی یکبار به وبلاگتون سر میزنم اگه مطلبی دستگیرم شد دریغ نمیکنم چون میدونم با اینکه شهرآباد داره به شهر تبدیل میشه ولی کاستی های زیادی داره که نیازمند یه عزم جدی و همگانیه . به امید روزی که مشکلات زیاد بخش تا حدودی برطرف بشه.

نخعی

بیشتر جوونای بخش به خصوص پسرها در شهرهای تهران یا مشهد مشغول به کارهای آزاد هستند وکمتر کسی هست که شغل دولتی داشته باشه .پیشنهاد من اینه که با برگزاری کلاس های آموزشی فنی و حرفه ای (البته با هزینه ی کم)در داخل خود بخش هم برای خانم ها وهم برای آقایون زمینه رو فراهم کنند تا جوونا بتونن با کسب علوم ، واسه خودشون کسب درآمد داشته باشند. از جمله ی اون کلاسا میتونم برای آقایون به: آموزش کامپیوتر، آموزش احداث گلخانه و کشت های گلخانه ای (که برای این کار میتونین اگه در بخش ، فارغ التحصیلان یا دانشجویان کشاورزی دارید استفاده کنید) تولید محصولات زراعی . پرورش دام و طیور به صورت تجاری. کاشت گیاهان دارویی ، پرورش قارچ های خوراکی، پرورش سبزیجات برای خانم ها: آموزش آشپزی ،شیرینی پزی ، خیاطی در سطح پیشرفته ،کشت گیاهان زینتی و بعضی از رشته های مربوط به کشاورزی . اگه برای انجام این فعالیت ها به کسانی که در این کلاسا ثبت نام میکنند وام تعلق بگیره خیلی خوب میشه . فکر میکنم با اجرا کردن ابرنامه هایی که گفتم ، تغییرات زیادی در بخش رخ بده. این نظر من بود خلاصه پیگیری کاراش با شما و جناب آقای شهردار و شورای بخش. روز خو