سپاه و بسیج سدی مقابل نفوذ سایبری دشمن است

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه مشهد که در رواق‌ها و صحن‌های حرم مطهر رضوی برگزار شد، اظهار داشت: دشمن قصد نفوذ در عرصه‌های سایبری کشور را دارد و در این ارتباط با هدف قرار دادن نسل جوان قصد نفوذ دارد که در این راستا سپاه و بسیج با توجه به تسلطی که در این عرصه دارد اجازه نفوذ به دشمنان ایران و انقلاب اسلامی را نمی‌دهد.
جانشین سابق نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینکه میان مردم و سپاه پاسداران همبستگی وجود دارد، گفت: همبستگی مردم و نیروهای مسلح در دفاع ازانقلاب اسلامی ایران مثال‌زدنی است و در این ارتباط این همبستگی سبب می‌شود که هر گونه توطئه‌ها و فتنه‌های که دشمنان قصد اجرایی کردن در خاک ایران را دارند با شکست مواجه شود.
وی با اشاره به نقش سپاه در بصریت‌افزایی اظهار داشت: در اوایل انقلاب نقش سپاه در درگیری با نیروهای ضد انقلاب موثر بود که در این راستا چنانچه که سپاه در این عرصه ورود پیدا نمی‌کرد، انقلاب اسلامی ایران از مسیر منحرف می‌شد.
جانشین سابق نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به معضل ایران در اوایل انقلاب در عرصه هوایی و هواپیما ربایی گفت: در اوایل انقلاب هواپیما ربایی به یک معضل تبدیل شده بود که براین اساس و پس از آن که این ماموریت به سپاه داده شد، اکنون هواپیما ربایی در کشور به آرزویی برای دشمنان و منافقان تبدیل شده است.
حجت‌الاسلام ذوالنور با اشاره به جریانات انحرافی که قصد نفوذ در بدنه تشکیلاتی دولت را داشتند، اظهار داشت: حضور موثر مردم در مسیر ولایت فقیه هرگونه توطئه‌ای از سوی دشمنان انقلاب را که از ابتدای انقلاب اسلامی ایران تاکنون طراحی کرده‌اند با شکست مواجه کرده است.
وی خاطر نشان کرد: حضور با بصیرت مردم در جبهه خط ولایت فقیه اکنون گریم‌های مهره‌های معلوم الحال را از بین برده است و مهر خیانات این افراد تا تاریخ بر پیشانی ان‌ها زده شده است.
انتهای پیام/ن20

/ 0 نظر / 4 بازدید