حضور97درصدی شهرآبادی ها در انتخابات نشانه علاقه آنان به نظام و انقلابب است .

شهروندان وروستاییان همیشه درصحنه بخش شهرآباد باحضور 97درصدی خوددر انتخابات نهم مجلس نشان دادند هرگز از آرمان های  امام و رهبری کوتاه نخاوهند آمد .
این مطلب را حجه الاسلام عباسی روحانی شهرشهرآباددرگفتگو باخبرنگارما بیان کرد و گفت : آنچه ایرانیان در این انتخابات به جهانیان ثابت کردند این بود که علاقه شان به نظام و ولایت فقیه و رهبر معظم انقلاب ذره ای کم نشده است .
وی باقدردانی از خبرنگارشهرآباد درانعکاس این حضور گفت : هررای ملت ایران و شهرآبادی ها دراین انتخابات بدون شک سیلی محکمی بردهان یاوه گویان استکباربود.
حجه الاسلام عباسی از منتخب مردم کاشمربردسکن و خلیل آباد که اصالتا اهل روستای کوشه در سه کیلومتری شهرآباداست خواست با خدمت بی منت و پیگیری مسائل و مشکلات کشاورزان این بخش طعم شیرین این حضور را دوچندان کند.
گفتنی است دکتر اسماعیل نیا منتخب مردم خطه ترشیزکهن در جمع اهالی شهرآباد درتکیه ابوالفضلی این شهر با قدردانی ازحضورگسترده مردم دراین انتخابات حل مشکل اشتغال جوانان و نیز حل مشکلات کشاورزان منطقه رامهم ترین اولویت های خودبرشمردو گفت :دست تمامی سرمایه گذاران را برای رسیدن به این اهداف به گرمی می فشاریم .
دکتراسماعیل نیا افزود : رقابت های دیروز تبلیغات انتخاباتی به رفاقت های امروز در جهت تسریع حل مشکلات مردم همیشه در صحنه مبدل شده است .
گفتنی است بیش از 11500 نفر از مردم ولایتمدار بخش شهرآباد درانتخابات جمعه گذشته حضورباشکوه داشتند .

/ 0 نظر / 11 بازدید